يكشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳

افتتاح طرح های آبرسانی به ۲۶ روستای استان لرستان در قالب پویش هرهفته الف-ب-ایران

با حضور وزیر نیرو انجام گرفت:

افتتاح طرح های آبرسانی به ۲۶ روستای استان لرستان در قالب پویش هرهفته الف-ب-ایران

به گزارش  خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان،در روزهای پایانی شهریور ماه با حضور وزیر محترم نیرو و به صورت ویدئوکنفرانسی طرح آبرسانی به ۲۶ روستای استان لرستان در قالب پویش هرهفته الف-ب-ایران افتتاح گردید.

وزیر نیرو در مراسم ویدئوکنفرانسی افتتاح آبرسانی به ۲۶ روستای لرستان از اقدامات انجام گرفته در شهر و روستاهای این استان در زمینه آب و فاضلاب قدردانی نمود.

دکتر اردکانیان به صورت همزمان دستور بهره برداری از طرح آبرسانی به ۲۶ روستا با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان را صادر نمود.

حمیدرضا کرم وند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان درمراسم افتتاح  این طرح هاتوضیح داد و گفت: امروز به حول قوه الهی طرح آبرسانی به ۲۶ روستای استان لرستان به بهره برداری می رسد.

حمیدرضا کرم وند ادامه داد:اعتبار آبرسانی به این ۲۶ روستا بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان برآورد شده است که شامل:اجرای خط انتقال،حفر چاه،احداث مخزن،نصب تابلو برق و حصار کشی می باشد.

کرم وند اضافه کرد: طرح آبرسانی به این روستاها اشتغال زایی ۱۳۰ نفر از بومیان استان را به صورت مستقیم و غیر مستقیم بوجود آورده است همچنین در راستای سال جهش تولید تمامی تجهیزات به کار گرفته شده تولید داخل کشور می باشد.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص شما از ربات است.
CAPTCHA ی تصویری

آخرین خبرها

ویدئوها

گوشه ای از اقدامات شرکت آبفا برای مقابله با بارندگی های اخیر
رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

اینفوگرافیک جهاد آبرسانی در استان لرستان
طرح جهادآبرسانی درلرستان در قاب دوربین شرکت آب وفاضلاب استان با پیش رفت ۵۷درصدی قسمت اول
جشنواره آب و رسانه وزارت نیرو
کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)