چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

آب

مدیر عامل شرکت آبفا لرستان تاکید کرد:

 

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان ،مدیر عامل  این شرکت بر همکاری و تعامل بیش از پیش مردم به منظور کشف انشعابات غیر مجاز تاکید کرد.

حمید رضا کرم وند گفت: از مردم استان درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه استفاده غیرمجاز آب یا دستکاری لوازم و تاسیسات مربوط به شرکت آب و فاضلاب توسط افراد سودجو، مراتب را از طریق سامان ۱۲۲به این شرکت اطلاع دهند.

دوشنبه, ۲۶ ارديبهشت, ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان:

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان مهندس حمیدرضا کرم وند  اظهار داشت: با توجه به موضوع تنش آبی و خشکسالی، برنامه ریزی هایی برای جلوگیری از هدررفت آب، مدیریت مصرف و اصلاح شبکه فرسوده در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه حدود ۴۵ درصد شبکه آب در سطح شهر و روستای استان فرسوده می باشد، در همین راستا قرار است که ۲۰ کیلومتر شبکه فرسوده شهری و ۲۰ کیلومتر شبکه فرسوده روستایی اصلاح شوند تا با این کار بتوان بخشی از هدررفت آب را جلوگیری کرد.

يكشنبه, ۲۵ ارديبهشت, ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۶
مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان لرستان خبرداد:

 

 

شنبه, ۲۴ ارديبهشت, ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دلفان تاکید کرد:

 

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان ،مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دلفان از فعالیت جدی پرسنل این امور صحبت کرد.

زارعیان گفت:تعداد مشترکین شهرستان دلفان در حدود ۳۷ هزار نفر بوده و منابع تامین آب از چاه و چشمه می باشد که با کاهش نزولات آسنانی با افت سطح دبی آنها مواجه شده ایم.

پنجشنبه, ۱۵ ارديبهشت, ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۱
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان خبر داد:

 

 

شنبه, ۱۰ ارديبهشت, ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان خبر داد:

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، حمیدرضا کرم‌وند در گفتگو با خبرنگاران از تشکیل جلسه استانی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) به منظور سرعت بخشیدن و هماهنگی کامل بین دستگاه‌ها در پروژه عظیم آبرسانی به روستاهای استان به ویژه روستاهای محروم با حضور استاندار محترم، فرماندهی محترم سپاه استان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس بسیج سازندگی استان و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط خبر داد.

يكشنبه, ۴ ارديبهشت, ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲
کسب افتخاری دیگر برای شرکت آب و فاضلاب استان لرستان

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب لرستان گواهینامه عملکرد تصفیه خانه آب خرم آباد و تصفیه خانه آب الیگودرز با درجه "عالی"  توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با امضای  مدیرعامل محترم شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به شرکت آب و فاضلاب استان لرستان اعطا شد.

این موفقیت را به مجموعه همکاران شرکت آب و فاضلاب به ویژه مهندسین پرتلاش این مجموعه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

يكشنبه, ۷ فروردين, ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان خبر داد:

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان مهندس حمیدرضا کرم وند از همکاری مناسب قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ابوالفضل استان و خیر آبرسان در تامین آب شرب سالم و بهداشتی در روستاهای محروم استان لرستان خبر داد.

يكشنبه, ۷ فروردين, ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان خبر داد:

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی شرکت آب وفاضلاب استان لرستان مهندس حمید رضا کرم وند در خصوص تامین آب شرب زائران راهیان نور گفت: با توجه به استقبال مردم از مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب راهیان نور و بنا به درخواست نیروهای جهادی بلافاصله همکاران ما اقدام به تولید آب لیوانی و کیسه ای نموده و به همراه تانکرهای آبرسان به این مناطق ارسال شده اند.

شنبه, ۶ فروردين, ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵

آخرین خبرها

ویدئوها

رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت روز زن
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)
جشنواره نخستین واژه (آب)
تجلیل ازخبرنگاران