دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

افتتاح پروژه آبرسانی به شهر کوهدشت با اعتباری بالغ بر ۲۱۲میلیاردریال

در چهارمین روز از هفته دولت:

افتتاح پروژه آبرسانی به شهر کوهدشت با اعتباری بالغ بر ۲۱۲میلیاردریال

 

 

 

افتتاح پروژه آبرسانی به شهر کوهدشت با حضور استاندار،نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان در مراسم افتتاح گفت:پروژه آبرسانی به شهر کوهدشت با احداث یک باب مخزن آب به ظرفیت ۵ هزار مترمکعب و اجرای ۵/۲ کیلومتر خط انتقال آب به بهره برداری می رسد.

کرم وند اضافه کرد:این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۱۲میلیاردریال و در جهت افزایش ظرفیت و ذخیره سازی آب و به منظور جلوگیری از افت فشار آب مناطق بالا دست شمالی شهر کوهدشت می باشد.

کرم وند  در بحث تامین آب  کلیه مناطق استان گفت: خوشبختانه با رصد و پایش های شبانه روزی همکاران ما در طول تابستان تا به این لحظه هیچگونه مشکل خاصی از لحاظ تامین آب شرب نداشته ایم .امیدواریم در روزهای باقیمانده از تابستان هم بدون مشکل سپری شود.

دکتر زیویار استاندار استان لرستان  ضمن قدردانی از زحمات پرسنل شرکت آب و فاضلاب در امر آبرسانی و تامین آب استان،تاکید کرد که پروژه های تامین آب شرب مردم در اولویت کاری این دولت بوده و ما از آنها حمایت می کنیم.

همچنین حجت الاسلام مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی در این خصوص گفت:پروژه های آبرسانی حیاتی هستند و بحث اعتبارات تخصیص یافته را در مجلس پیگیری کرده تا انشاله با جذب به موقع اعتبارات این پروژه ها را به سرانجام برسانیم.

لازم به ذکر است در این روز از فاز ۲ آبرسانی به شهر کوهدشت و وارد مدار کردن ایستگاه پمپاژ،افتتاح ساختمان حراست و تاسیسات پروژه با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال همچنین از پروژه آبرسانی به روستای هرین خلیفه شامل ۷ کیلومتر شبکه انتقال آب،۳کیلومتر شبکه داخلی و احداث مخزن ۲۰۰ متر مکعبی با اعتباری در حدود ۱۵۰ میلیارد ریال بازدید  انجام گرفت.

آخرین خبرها

ویدئوها

رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت روز زن
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)
جشنواره نخستین واژه (آب)
تجلیل ازخبرنگاران