يكشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲

برنامه زمان بندی شستشوی مخازن شرکت آب وفاضلاب لرستان اعلام شد

برنامه زمان بندی شستشوی مخازن شرکت آب وفاضلاب لرستان اعلام شد

 

 

به گزارش خبرنگار  روابط عمومی شرکت  آب  و فاضلاب استان لرستان ، مدیر عامل این شرکت خبر از برنامه شستشوی سالیانه مخازن آب استان داد.

حمید رضا کرم وند گفت:این عملیات با هدف ارتقا پارامترهای کیفی آب از جمله کدورت و بهبود طعم و بر اساس دستورالعمل های ابلاغی از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشورمی باشد.
مدیر عامل شرکت آبفای استان لرستان گفت: از اواخر بهمن ماه  سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده در راستای سطح کمی و کیفی آب شرب در شهرهای استان بیش از ۶۸ باب مخزن آب مورد گندزدایی و شستشو قرار خواهد گرفت.

وی گفت:شستشو و گندزدایی مخازن در روستاهای تحت پوشش مطابق برنامه زمانبندی شده در اختیار پیمانکار و با نظارت کنترل کیفی این شرکت در حال انجام است به طوری که از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون بیش از ۷۵ درصد از مخازن روستایی شستشو و گندزدایی شده است.

مدیر عامل شرکت آبفا لرستان  اظهار داشت: کیفیت و سلامت  آب شرب در استان به صورت مستمر از سوی نهادهای نظارتی و ذی صلاح مورد ارزیابی قرار می گیرد و با تایید این نهادها آب شرب میان مردم توزیع می شود. بر این اساس مردم از سلامت و کیفیت آب شرب در هر برهه از زمان اطمینان کامل داشته باشند.

 

اضافه می گردد که  تلاش بر این است که با تلاش اکیپ امداد و حوادث عملیات شستشوی مخازن با حداکثر دقت و حداقل افت فشار در شبکه توزیع آب شهری و در ساعاتی از شبانه روز که مصرف آب به حداقل می رسد  انجام شود .

آخرین خبرها

ویدئوها

رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت روز زن
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)
جشنواره نخستین واژه (آب)
تجلیل ازخبرنگاران