پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲

تعامل سازنده با دهیاران روستاها منجر به خدمت رسانی بهتر به روستاها می شود.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ازنا تاکید کرد:

تعامل سازنده با دهیاران روستاها منجر به خدمت رسانی بهتر به روستاها می شود.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان،  مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ازنا در نشست مشترک با بخشدار جاپلق ، مدیر امور منابع آب شهرستان و دهیاران بخش جاپلق این شهرستان گفت: تعامل سازنده با دهیاران روستاها منجر به خدمت رسانی بهتر به روستاها می شود.

در این نشست مشترک که در سالن جلسات بخشداری جاپلق برگزار شد،  آدینه بخشدار جاپلق ضمن تقدیر از تلاش های مجموعه امور آب و فاضلاب شهرستان بر لزوم همکاری دهیاران با این امور جهت اجرای برنامه ها تاکید کرد.

 در ادامه این جلسه محمودی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ضمن تشریح برنامه های این امور در بحث آبرسانی به روستاها و پروژه های در دست اقدام به نقش مهم دهیاران به عنوان سفیر آب جهت تشویق مردم محترم روستاها به صرفه جویی  اشاره کرد و از دهیاران روستاها جهت همکاری در راستای شناسایی انشعابات غیرمجاز در سطح روستاها  دعوت به عمل آورد.

 در بخش دیگر این نشست  فریدونی رئیس اداره درآمد و امور مشترکین توضیحاتی در خصوص تعرفه آب بهاء و همچنین لزوم شناسایی انشعابات غیرمجاز در سطح روستاها ارائه کرد.

  توکلی مدیر امور منابع آب شهرستان نیز به مصرف بالای آب در بخش کشاورزی اشاره کرد و خواستار کشت محصولات مطابق الگوی کشت ارائه شده در جهت مدیریت مصرف آب در بخش کشاورزی شد.
 
در پایان دهیاران روستاها به بیان سوالات و درخواست های خود پرداختند و مسئولین حاضر در جلسه به این سوالات پاسخ گفتند.

 

آخرین خبرها

ویدئوها

رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

طرح جهادآبرسانی درلرستان در قاب دوربین شرکت آب وفاضلاب استان با پیش رفت ۵۷درصدی قسمت اول
جشنواره آب و رسانه وزارت نیرو
کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت روز زن
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)