دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

دکتر حیدری :مجموعه صنعت آب وبرق یک تیم واحد هستیم . با همدلی و همکاری مردم می‌توان بر مشکلات غلبه کرد

نشست مدیران صنعت آب و برق لرستان با حضور دکتر حیدری معاون پارلمانی وزیر نیرو

دکتر حیدری :مجموعه صنعت آب وبرق یک تیم واحد هستیم . با همدلی و همکاری مردم می‌توان بر مشکلات غلبه کرد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان دکتر حیدری در این نشست ضمن اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی یک ودیعه الهی است افزود خدمت در این نظام یک توفیق الهی است که شامل حال همه نیروهای مجموعه صنعت آب و برق می باشد که از مدیران تا کارکنان همه را شامل می شود و همکاران خود را به خدمت خالصانه به مردم و انقلاب دعوت نمود.
 ایشان با اشاره به اینکه استان لرستان از استان های محروم کشور می باشد تاکید کرد با توجه به ظرفیت های ملی نظیر نمایندگان و مدیران ارشد استان که در سطح ملی می باشند انتظار می رود مدیران استان با نگاه ملی و در سطح ملی برای پیشبرد اهداف استان لرستان و جذب اعتبارات در این دولت که دولتی مردمی است و تمام وقت خود را برای مردم قرار داده است تلاش نمایند.
دکتر حیدری در ادامه افزود با توجه به اینکه وزیر نیرو تمام وقت خود را جهت امور وزارتخانه قرار داده است و از نیروهای انقلابی، متعهد و متخصص و جهادی است نباید این ظرفیت را از دست داد بلکه باید نهایت استفاده را از ایشان جهت بهبود شرایط و خدمت رسانی به مردم نمود.
 ایشان با تاکید بر اینکه مساله آب و برق یکی از مسائل اول کشور است تاکید کرد به همدلی و همکاری می توان بر مسائل و مشکلات فائق آمد تا وضع موجود اصلاح و برای خدمت رسانی به مردم و کسب رضایت مردم عزیز گام های مهمی برداریم.
مشاور وزیر نیرو در ادامه با بیان مشکلات موجود در صنعت آب و برق  تاکید کرد باید از تمامی ظرفیت ها جهت برنامه ریزی و حل مشکلات آب و برق مردم عزیز و به خصوص روستاییان عزیز استفاده نمود و در این راستا تلاش می شود تا پروژه های ناتمام که مشکلات زیادی را برای مردم و دولت به وجود آورده است با برنامه ریزی های دقیق و تلاش های جهادی به اتمام برسند تا بتوانیم بز مشکلات آب و برق کشور فائق آییم.
ایشان در پایان آموزش، انگیزش و بهره وری نیروی انسانی را یکی از راه های پیشرفت همه جانبه کشور خواندند و بر لزوم رعایت این موارد در مجموعه وزارت نیرو تاکید کردند.

آخرین خبرها

ویدئوها

رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت روز زن
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)
جشنواره نخستین واژه (آب)
تجلیل ازخبرنگاران