يكشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳

عملیات اجرایی هم سطح سازی منهول ها در سطح استان لرستان توسط شرکت آب و فاضلاب

سرپرست معاونت بهره برداری وتوسعه فاضلاب خبرداد

عملیات اجرایی هم سطح سازی منهول ها در سطح استان لرستان توسط شرکت آب و فاضلاب

به گزارش خبرنگارروابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان ،سرپرست معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب این شرکت خبر ازعملیات  هم سطح سازی منهولهای فاضلاب را داد.

طاهر فلاح نژاد در این خصوص گفت: یکی از مشکلات شبکه جمع آوری فاضلاب ورود آب های سطحی به داخل منهولها می باشد .این منهول ها فقط برای جمع آوری فاضلاب شهری طراحی شده به همین دلیل مواقع بارندگی منهول ها مسدود شده و با پس زدگی فاضلاب در سطح شهر مواجه می شویم.

وی اضافه کرد: مشکل بعدی به سرقت رفتن دریچه های منهول توسط افراد سودجوا ست که موجب پیامد های بدی از جمله احتمال سقوط افراد به داخل کانال،خسارت به وسایل نقلیه و..می شود.به دنبال  آن  نصب دریچه های غیر قابل سرقت از جنس کمپوزیت در دستور کار قرار گرفته است.

فلاح نژاد اضافه کرد:تعدا منهول های فاضلاب در سطح استان در حدود ۲۰ هزار بوده که منهولهایی که قسمتهای پرتردد است در اولویت هم سطح سازی می باشند، برای جلوگیری از مشکلات ترافیکی از آسفالت سرد استفاده می کنیم چراکه آسفالت سرد به دلیل سرعت اجرای بالا در تعمیر چاله ها و یکپارچگی منهولها موثر می باشد.

در پایان فلاح نژادسرپرست معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب از شهروندان محترم درخواست نمود که از ریختن هرگونه زباله ای به داخل منهولها جدا خودداری نمایند.وهرگونه حادثه دربخش آب وفاضلاب را به سامانه ۱۲۲شرکت اطلاع دهند.

آخرین خبرها

ویدئوها

گوشه ای از اقدامات شرکت آبفا برای مقابله با بارندگی های اخیر
رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

اینفوگرافیک جهاد آبرسانی در استان لرستان
طرح جهادآبرسانی درلرستان در قاب دوربین شرکت آب وفاضلاب استان با پیش رفت ۵۷درصدی قسمت اول
جشنواره آب و رسانه وزارت نیرو
کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)