يكشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳

قدردانی از همراهی مردم برای مدیریت مصرف بهینه آب شرب در فصل تابستان

با انتشار پیامی از طرف مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان صورت گرفت:

قدردانی از همراهی مردم برای مدیریت مصرف بهینه آب شرب در فصل تابستان

حمیدرضا کرموند

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب لرستان، مدیرعامل این شرکت با انتشار پیامی از همراهی و همکاری صمیمانه مردم در مدیریت مصرف مصرف بهینه آب شرب در فصل تابستان قدردانی و تشکر نمود.

حمید رضا کرم وندمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب در این پیام ضمن اشاره به شرایط خاص تابستان امسال  گفت: در فصل گرما و همچنین اولین تابستان بعد از یکپارچه سازی در سطح شرکت های آب و فاضلاب موجب شده بود تا همکاران ما در همه قسمت ها شرایط فوق العاده ای را تجربه کنندکه خوشبختانه با توکل به خداوند متعال و برنامه ریزی دقیق و پای کار بودن تمام نیروهای شرکت و از طرفی همراهی و همکاری مناسب اکثریت مردم شریف استان توانستیم با کمترین مشکل ممکن فصل گرم سال را به پایان برسانیم که جا دارد بابت این همراهی و حمایت مردم ،  بی نهایت تقدیر و سپاسگزاری نماییم و اگر مشترکی بنابر هر دلیلی دچار رنج و مشکلی در تامین آب شرب و ارائه خدمات به موقع در طول این ایام شده ضمن عذرخواهی این وعده را خواهیم داد که با تلاش گسترده و اقدامات بهتر تمامی ضعف های موجود را به قوت تبدیل و شرایطی را مهیا نماییم که در تابستان آینده شاهد این کمبودها نباشیم.

حمیدرضا کرم وند در ادامه اشاره ای به وضعیت میزان مصرف آب شرب در استان در شش ماه اول سال ۹۹ کرد و گفت:مردم استان در شش ماهه اول سال جاری۶۴ میلیون مترمکعب آب شرب مصرف نموده که به نسبت شش ماهه سال گذشته شاهد افزایش مصرف در استان بوده ایم .

وی توصیح داد که درواقع با توجه به پیش بینی ما و ادامه ویروس کرونا انتظار تابستان سختی را درخصوص مصرف آب داشته ایم ولی با اقداماتی که در نظر گرفته بودیم و بالابردن تاب آوری تاسیسات و تقسیم بندی نیروهای اتفاقات شرکت کمترین مشکل را در حوزه تامین آب شرب  داشت . در همین بازه زمانی حدود ۱۰۰ روستا که دارای مشکلاتی گوناگونی در بحث شبکه آبرسانی داشتند که با استفاده از تجهیز و حفر چاه ،مهندسی معکوس الکتروپمپ،احداث مخزن،احداث خط انتقال و لوله گذاری و ویدئومتری و احیای چاه آب مشکل آنها را حل نمودیم.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان در خصوص وضعیت شهرها نیز گفت: خوشبختانه در سطح شهرهای استان مشکل خاصی وجود نداشت و وضعیت شبکه آب شرب ،پایدار بود مگر در مواردی که تعمیرات یا شکستگی ناگهانی اتفاق می افتاد که آن هم به سرعت رفع می گردید.

وی در پایان از هم استانی های خود درخواست نمود که هرگونه حادثه در بخش آب را در شبانه روز به سامانه ۱۲۲ شرکت اطلاع داده تا همکاران در کوتاهترین زمان ممکن اقدام و رفع مشکل نمایند .

لازم به ذکر است که تعداد مشترکین شرکت آب و فاضلاب در بخش شهری ۴۲۳هزار مشترک و در بخش روستایی ۱۳۹هزار مشترک  می باشد.  

آخرین خبرها

ویدئوها

گوشه ای از اقدامات شرکت آبفا برای مقابله با بارندگی های اخیر
رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

اینفوگرافیک جهاد آبرسانی در استان لرستان
طرح جهادآبرسانی درلرستان در قاب دوربین شرکت آب وفاضلاب استان با پیش رفت ۵۷درصدی قسمت اول
جشنواره آب و رسانه وزارت نیرو
کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)