يكشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳

معاونت بهره برداری وتوسعه فاضلاب شرکت آب وفاضلاب لرستان خبر داد ۴۰ پروژه بخش فاضلاب در سطح استان در حال فعالیت می باشد

معاونت بهره برداری وتوسعه فاضلاب شرکت آب وفاضلاب لرستان خبر داد ۴۰ پروژه بخش فاضلاب در سطح استان در حال فعالیت می باشد

 

 

 

 

به گزارش  خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان و در گفتگوی با مهندس فلاح نژاد معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب این شرکت از فعال بودن ۴۰ پروژه در بخش فاضلاب در سطح استان خبر داد و توضیح داد که خوشبختانه با برنامه های انجام گرفته و حمایت مدیریت شرکت در بخش فاضلاب در سال جدید فعالیت های قابل توجهی در حال انجام است که پیش بینی می شود با جدیت و تلاش های بی وقفه همکاران در در سال ۱۴۰۰ تعداد زیادی از این پروژه ها به بهره برداری برسد.

مهندس فلاح نژاد ادامه داد که مجموعه اعتبار پیمان های در حال اجرا بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان می باشدکه با پیگیری های انجام گرفته امیدواریم قسمت زیادی از این اعتبارات تخصیص پیدا کند .

وی همچنین گفت: حدود ۲۵۰ نفر از افراد جویای کار که تماما از افراد داخل استان هستند در این پروژه ها مشغول به کار شده اند و در راستای حمایت از تولید داخل تمامی امکانات و تجهیزات بکار برده شده در این پروژه ها ساخت تولید داخل می باشند.

وی تاکید کرد که این پروژه ها شامل :اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب،احداث ایستگاه پمپاژ فاضلاب و عملیات اجرایی ساخت ۵ تصفیه خانه فاضلاب می باشد که این پروژه ها در همه شهرهای استان در حال اجام می باشند.

معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب در پایان ضمن اشاره به سرقت های درب منهول های فاضلاب تاکید کرد که متاسفانه این موضوع باعث خسارات مالی و گاهی جانی برای شرکت و مردم شده است.

البته در چند سال گذشته ما تلاش کردیم درب های پلاستیکی را جایگزین درب منهول های چدنی کنیم که خیلی برای سارقین ارزش مالی ندارد .

وی همچنین از هم استانی ها درخواست نمود در صورت مشاهده برداشتن درب منهول های فاضلاب توسط افراد ناشناس حتما به مراکز امنیتی و پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند،البته سامانه ۱۲۲ شرکت آماده ثبت و پیگیری حوادث مربوط به خدمات آب و فاضلاب در سطح استان به صورت شبانه روزی می باشد.

 

آخرین خبرها

ویدئوها

گوشه ای از اقدامات شرکت آبفا برای مقابله با بارندگی های اخیر
رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

اینفوگرافیک جهاد آبرسانی در استان لرستان
طرح جهادآبرسانی درلرستان در قاب دوربین شرکت آب وفاضلاب استان با پیش رفت ۵۷درصدی قسمت اول
جشنواره آب و رسانه وزارت نیرو
کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)