پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲

پذیرش گزارش صورت های مالی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان

پذیرش گزارش صورت های مالی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان

 

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان جلسه  مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب استان لرستان برگزار شد.

 

در این جلسه که بصورت ویدئوکنفرانس با شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد مهندس کرم وند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گزارشی از آخرین وضعیت اقدامات انجام شده شرکت آب و فاضلاب استان برای تامین آب شرب شهرها و روستاهای استان در فصل تابستان و همچنین اقدامات صورت گرفته در بخش فاضلاب ارائه نمود.

 

وی تاکید کرد که با توجه به کاهش شدید منابع آبی و نبود منابع پایدار تامین آب در استان همکاران ما با تلاش مضاعف و بصورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی هستند و با رصد و پایشی که در سطح شهرها و روستاهای استان صورت داده اند خوشبختانه مشکل خاصی در بحث تامین آب شرب وجود نداشته، البته تعدادی از روستاهای ما که اکثرا تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب نیستند در بحث تامین آب شرب با مشکلاتی مواجه بودند که همکاران ما به وسیله تانکرهای آبرسان به این روستاها خدمت رسانی کرده اند.

 

در ادامه این جلسه دکتر دالوند معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان در خصوص همکاری دستگاه ها و سازمان های دولتی با شرکت آب و فاضلاب در بحث تامین آب شرب روستاها قول مساعد داد و موضوع آب شرب در استان را یکی از اولویت های اصلی استان دانست که توسط استاندار محترم و مسئولین استان این موضوع در دستور کار می باشد و َطرح ها و پروژه های مربوط به این حوزه مورد حمایت قرار می گیرد.

 

در قسمتی از این جلسه مهندس یارمحمدی رئیس مجمع شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از اقدامات بسیار خوب شرکت آب و فاضلاب استان لرستان در بحث مجامع صاحبان سهام و موضوعات مربوطه تقدیر و تشکر نمود.

 

مهندس رباطی معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان در حاشیه این مجمع تاکید کرد که خوشبختانه همکاران بخش مالی شرکت آب وفاضلاب لرستان با تلاش مضاعفی و بصورت جهادی که در طی ۲ هفته گذشته و در نوبت های صبح و عصر توانستند در کوتاهترین زمان ممکن صورت های مالی شرکت را جمع‌آوری نمایند و خوشبختانه این گزارش صورت های مالی در جلسه امروز به عنوان گزارش مقبول شناخته شد که جا دارد از کلیه همکاران خودم در بخش مالی شرکت کمال تقدیر و تشکر را داشته باشم.

آخرین خبرها

ویدئوها

رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

طرح جهادآبرسانی درلرستان در قاب دوربین شرکت آب وفاضلاب استان با پیش رفت ۵۷درصدی قسمت اول
جشنواره آب و رسانه وزارت نیرو
کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت روز زن
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)