پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲

۶۱ پروژه آبرسانی روستایی در مناطق محروم لرستان با همکاری خیرین آبرسان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ابوالفضل در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان خبر داد:

۶۱ پروژه آبرسانی روستایی در مناطق محروم لرستان با همکاری خیرین آبرسان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ابوالفضل در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان مهندس حمیدرضا کرم وند از همکاری مناسب قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ابوالفضل استان و خیر آبرسان در تامین آب شرب سالم و بهداشتی در روستاهای محروم استان لرستان خبر داد.
وی تاکیدکرد خوشبختانه با این همکاری مطلوب، به ویژه در دولت سیزدهم، شاهد حضور نیروهای جهادی و خیرین آبرسان هستیم، پروژه‌های متعددی در روستاهای محروم استان توسط همکاران ما در قالب مطالعات فنی شناسایی شده‌اند که در حال انجام است که از این تعداد عملیات اجرایی تامین آب شرب حدود ۲۵ روستا در حال اجراست و عملیات اجرایی مابقی روستاها نیز در مرحله اتمام است که آبرسانی به بعضی از این روستا ها طی ماه های گذشته با مشارکت خیرین آبرسان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ابوالفضل علیه السلام به بهره برداری رسیده است.
وی همچنین افزود این پروژه ها با توجه به تلاش گروه های جهادی و مشارکت مطلوبی که نیروهای جهادی در این پروژه ها دارند از روند مطلوبی در بحث اجرا برخوردار است و پیش بینی می کنیم که تا نیمه اول سال ۱۴۰۱ بخش اعظمی از این پروژه ها به سرانجام برسد.
مهندس حمیدرضا کرم وند در ادامه اضافه کرد این پروژه ها در شهرستان های خرم آباد، پلدختر، الیگودرز، بروجرد، سلسله، دلفان، کوهدشت و چگنی می باشند که در این پروژه ها از عملیات مهندسی شامل خط انتقال، ساخت مخزن، اجرای شبکه توزیع و انشعابات، ساخت حوضچه، بهسازی چشمه، تجهیز و برق رسانی به کار گرفته شده است.
کرم وند در پایان مجموع میزان برخورداری مردم روستاهای محروم از آب شرب سالم و بهداشتی ناشی از اجرای این پروژه ها را نزدیک به ۶ هزار نفر اعلام کرد.

آخرین خبرها

ویدئوها

رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

اینفوگرافیک جهاد آبرسانی در استان لرستان
طرح جهادآبرسانی درلرستان در قاب دوربین شرکت آب وفاضلاب استان با پیش رفت ۵۷درصدی قسمت اول
جشنواره آب و رسانه وزارت نیرو
کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)