پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

بهمن ۱۴۰۲

مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد؛

 

 

دوشنبه, ۲۱ اسفند, ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۱
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد؛

 

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: در ده ماهه گذشته نصب انشعابات آب در حوزه شهری و روستایی ۲۹ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

یاسر اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ان به نصب انشعابات آب در حوزه شهری و روستایی اشاره کرد و افزود:    در یازده ماه گذشته  ۱۰هزار و ۹۵۲ فقره انشعابات آب در استان هم در حوزه شهری هم روستایی نصب  شده است.

به گفته وی نصب انشعابات آب در حوزه شهری و روستایی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۹ درصد رشد داشته است.

دوشنبه, ۷ اسفند, ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد؛

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: تاکنون به  ۷۱۵ واحد نهضت ملی مسکن در خرم‌آباد انشعابات آب و فاضلاب واگذار شده است.

یاسر اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به واگذاری  انشعابات آب و فاضلاب به  ۷۱۵ واحد نهضت ملی مسکن  در خرم‌آباد، اظهار کرد: در راستای برنامه‌های دولت شرکت آب و فاضلاب اقدام به واگذاری انشعابات آب و فاضلاب به ۷۱۵ واحد در شهر خرم آباد کرده است.

شنبه, ۵ اسفند, ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۹
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد؛

 

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: ۲۴ هزار میلیارد ریال برای تکمیل ۳۹۵ کیلومتر از باقیمانده شبکه جمع آوری فاضلاب شهر خرم آباد نیاز است.

یاسر اکبریان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر ۳۶۵ کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در شهر خرم آباد اجرا شده است و تعداد مشترکان فاضلاب این شهر ۱۳۷ هزار و ۶۷۵ مشترک می باشد.

سه شنبه, ۱ اسفند, ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۸
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد؛

 

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: دستگاه‌های اجرایی و مشترکین خانگی ۲۸۵ میلیارد تومان به شرکت آبفا بدهکار هستند.
یاسر اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس طلب شرکت آب و فاضلاب لرستان  از دستگاه‌های اجرایی استان  را ۱۱۸ میلیارد تومان عنوان کرد.
به گفته وی طلب شرکت آب و فاضلاب از مشترکین خانگی  هم ۱۶۷ میلیارد تومان است، این در حالی است که پرداخت نکردن هزینه آب آشامیدنی، موجب محدویت در ارایه خدمات برای مشترکین خواهد شد.

دوشنبه, ۳۰ بهمن, ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۵
مدیر عامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت:در حال حاضر ۳۶۵ کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در شهر خرم آباد اجرا شده است و تعداد مشترکان فاضلاب این شهر ۱۳۷ هزار و ۶۷۵ مشترک می باشد.

 شهر خرم آباد دارای سه مدول (بخش یا واحد) تصفیه خانه فعال به ظرفیت ۸۴ هزار مترمکعب معادل ۳۰۰ هزار نفر می باشد که ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای ایجاد مدول چهارم این تصفیه خانه نیاز است.

دوشنبه, ۳۰ بهمن, ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۷
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان عنوان کرد ؛

 

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: با اجرای حدود ۱۰۰ پروژه توسط شرکت آب و فاضلاب استان  آبرسانی به ۱۴۶ روستا با جمعیتی معادل ۲۷ هزار نفر انجام می‌شود.
یاسر اکبریان امروز صبح در گفت‌وگو با خبرنگار ان اظهار کرد:   علاوه بر طرح جهاد آبرسانی که توسط بسیج سازندگی در حال انجام است، معاونت بهره‌برداری هم پروژه‌های متعددی را در حوزه تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی در دست اجرا دارد.

چهارشنبه, ۲۵ بهمن, ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۹
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان خبر داد:

 

 

 

مدیرعامل شرکت آبفا لرستان در گفتگو با خبرنگار فارس از افزایش چهار برابری اعتبار حوزه آب و فاضلاب استان در این دولت خبر داد و گفت: یکی از تاثیرگذارترین طرح‌ها و پروژه‌ها جهاد آبرسانی به روستاها بود، سهم لرستان از تفاهم نامه با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در فاز اول ۱۲۵ روستا با ۴۲۵ میلیارد تومان بود که عدد قابل توجهی است.

شنبه, ۲۱ بهمن, ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۸
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان عنوان کرد؛

 

 

شنبه, ۲۱ بهمن, ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۸
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد ؛

 

 

مدیرعامل شرکت آبفا لرستان گفت: دستگاه فشار شکن هوشمند ۲۰۰ میلی متری  در منطقه قاضی‌آباد شهر خرم‌آباد نصب شد.

دوشنبه, ۱۶ بهمن, ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۷

آخرین خبرها

ویدئوها

گوشه ای از اقدامات شرکت آبفا برای مقابله با بارندگی های اخیر
رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

اینفوگرافیک جهاد آبرسانی در استان لرستان
طرح جهادآبرسانی درلرستان در قاب دوربین شرکت آب وفاضلاب استان با پیش رفت ۵۷درصدی قسمت اول
جشنواره آب و رسانه وزارت نیرو
کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)