پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

خرداد ۱۴۰۳

مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد؛

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: ظرف سه ماهه ابتدایی سال ۳۲ هزار و ۵۲۴ فقره حادثه در حوزه آب و فاضلاب استان ثبت شده است.

 یاسر اکبریان امروز در گفت‌وگو با رسانه‌ها به تعداد تماس‌های گرفته شده مشترکان با سامانه ۱۲۲ اشاره کرد و افزود: سه ماهه اول سال جاری ۲۲۶ هزار و ۱۸۰ تماس با سامانه ۱۲۲ شرکت آب و فاضلاب گرفته شده است.

به گفته وی تعداد حادثه ثبت شده در بخش آب و فاضلاب استان ظرف سه ماهه ابتدایی سال ۳۲ هزار و ۵۲۴ مورد بوده است.

چهارشنبه, ۶ تير, ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۰
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد؛

 

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: در دولت سیزدهم ۸۵ روستا از چرخه آبرسانی سیار خارج شد. 

یاسر اکبریان امروز در گفت‌وگو با رسانه‌ها  با اشاره به آبرسانی به روستاهای فاقد آب آشامیدنی سالم در دولت سیزدهم اظهار کرد: با اجرای طرح‌های مختلف آبرسانی از جمله جهاد آبرسانی  به ۱۶۱ روستای استان انجام شد.

يكشنبه, ۳ تير, ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۴
برگزاری جلسه منابع انسانی شرکت آب فاضلاب لرستان با حضور رئیس مرکز توسعه منابع انسانی و تحول اداری شرکت مهندسی آبفا کشور

یاسر اکبریان مدیرعامل شرکت آبفای استان در ابتدای این جلسه ضمن تبریک به مناسبت دهه امامت و ولایت و خوش آمدگویی به آقای حسینی رئیس مرکز توسعه منابع انسانی شرکت مهندسی آبفا کشور وهییت همراه گزارشی از آخرین وضعیت نیروی انسانی مشغول در این شرکت و همچنین اقداماتی که در راستای کاهش مشکلات  کارکنان شرکت انجام گرفته ارایه نمود ،اکبریان اظهار داشت که تمام تلاش و هدف ما در مجموعه شرکت این است که بتوانیم مزایا و حقوق کارکنان خود را به موقع پرداخت کنیم و علی رغم همه چالش‌های صنعت آبفا در استان در این زمین

پنجشنبه, ۳۱ خرداد, ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۰
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد؛

مدیرعامل شرکت آبفا لرستان به ضرورت عملیاتی شدن فاز دوم تصفیه خانه آب خرم‌آباد تاکید کرد و گفت: ظرفیت تصفیه‌خانه در حال حاضر ۸۵۰ لیتر بر ثانیه است که جواب‌گوی جمعیت شهر نیست، بنابراین تکمیا فاز دوم ضروری است.

چهارشنبه, ۳۰ خرداد, ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۲
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد؛

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: ۵۰ درصد از مشترکان آب در لرستان الگوی مصرف آب را رعایت می‌کنند، ۳ تا ۵ درصد از مشترکان هم جزو پر مصرف‌ها هستند.

یاسر اکبریان امروز در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به اینکه هفته مدیریت مصرف بهینه آب از ۲۵ خرداد شروع می‌شود، اظهار کرد: شعار هفته مدیریت مصرف بهینه آب « آب، محور امنیت و ضامن توسعه است» و این یعنی  باید در مدیریت مصرف دقت هوشمندانه داشته باشیم.

سه شنبه, ۲۹ خرداد, ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۵
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان لرستان عنوان کرد ؛

یاسر اکبریان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: این مشترکان چنانچه مصرف خود را کاهش ندهند با اخطار و و سپس قطع آب مواجه جریمه می شوند.

وی افزود: طی سه ماهه ابتدایی امسال بیش از ۳۱ میلیون مترمکعب آب آشامیدنی و سالم در استان تولید شده در حالیکه این رقم در مدت مشابه سال قبل ۳۰ میلیون مترمکعب بوده است و اکنون افزایش سه درصدی دارد.

يكشنبه, ۲۷ خرداد, ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۴
 
 
 
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد؛

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: ۱۴۰ پروژه در حوزه آب و فاضلاب در دست ساخت داریم که برای تکمیل آنها ۲ هزار و ۲۷۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است 

یاسر اکبریان امروز در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به پروژه‌های در حال اجرا فاضلاب شرکت آب و فاضلاب لرستان اظهار کرد: ۴۵ پروژه در حوزه فاضلاب داریم که از این تعداد ۵ پروژه تصفیه خانه فاضلاب در ۵ شهر استان و اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در تمامی شهرهای استان را داریم.

سه شنبه, ۲۲ خرداد, ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۳
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان در جلسه مجمع خیرین آبرسان استان عنوان کرد؛

 

 

یاسراکبریان مدیرعامل شرکت آبفالرستان در جلسه مجمع خیرین آبرسان از نقش مثبت خیرین در آبرسانی به روستاهای محروم استان تاکیدکرد.

سه شنبه, ۲۲ خرداد, ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۸
جلسه شورای انسجام بخشی صنعت آب وبرق لرستان برگزار گردید

یاسر اکبریان مدیرعامل شرکت آبفا و رئیس شورای هماهنگی مدیران عامل صنعت آب وبرق استان در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت شهدای راه خدمت عنوان کرد که شهید جمهور آیت الله رئیسی نگاه ویژه ای به طرح های صنعت آب وبرق استان داشتند که در این مدت کوتاه اقدامات ارزشمندی در این حوزه انجام گرفته که به نسبت سال های قبل از دولت سیزدهم جهش مناسبی این طرح ها داشته اند وی خاطر نشان کرد همه موطف هستیم این مسیر با جدیدت ادامه  دهیم و رضایت مندی مردم را که از اهداف شهید جمهور ودولت بوده اند را کسب کنیم،

يكشنبه, ۱۳ خرداد, ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۳

آخرین خبرها

ویدئوها

گوشه ای از اقدامات شرکت آبفا برای مقابله با بارندگی های اخیر
رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

اینفوگرافیک جهاد آبرسانی در استان لرستان
طرح جهادآبرسانی درلرستان در قاب دوربین شرکت آب وفاضلاب استان با پیش رفت ۵۷درصدی قسمت اول
جشنواره آب و رسانه وزارت نیرو
کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)