پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

ارديبهشت ۱۴۰۳

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان عنوان کرد ؛

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: در راستای اجرای برنامه ایمنی آب، ۷۰ مخزن ذخیره آب شهرهای استان با حجم ۱۹۷ هزار و ۸۴۰ مترمکعب لایروبی، شستشو و گندزدایی شد.

 

جمعه, ۱۱ خرداد, ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۲
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ازنا عنوان کرد؛

محسن دهقان پور مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ازنا گفت:  به منظور ارتقاء شاخص های کیفی آب شرب، در راستای خدمت رسانی به مردم عزیز و به همت رئیس و کارکنان اداره  بهره برداری و توسعه آب و واحد پایش و کنترل کیفی این امور، مخزن ذخیره آب شرب ۲۴۰۰ متر مکعبی شهر ازنا  و مخزن ذخیره آب شرب شهر مؤمن آباد مطابق دستورالعمل های شرکت آب و فاضلاب لایروبی، شستشو و گندزدایی شد.

چهارشنبه, ۹ خرداد, ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۸
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد؛

 

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: از ابتدای دولت تا پایان سال ۱۴۰۲ آبرسانی  به ۱۶۲ روستا در لرستان انجام شد، روستاهایی که پیش از این از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار بی‌بهره بودند.

 جهاد آبرسانی به روستاهای محروم  که با شروع دولت سیزدهم همزمان با سراسر کشور در لرستان هم شروع شد، قطعا یادگاری ماندگار از رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی است. 

سه شنبه, ۸ خرداد, ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۷
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب لرستان در حاشیه بازدید استاندار از تصفیه خانه فاضلاب شهرکوهدشت عنوان کرد؛

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با اشاره به اینکه  پیشرفت فیزیکی ساختمانی پروژه ۹۵ درصد است. گفت: تصفیه خانه فاضلاب کوهدشت در صورت تامین اعتبار تا پایان ۱۴۰۴ به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب لرستان، یاسر اکبریان ظهر امروز در حاشیه بازدید استاندار لرستان از پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرستان کوهدشت با اشاره به اینکه پروژه سال ۹۶ آغاز شد، اظهار کرد: پیشرفت کلی طرح ۵۰ درصد است اما پیشرفت فیزیکی ساختمانی پروژه ۹۵ درصد است.

يكشنبه, ۶ خرداد, ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۹
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان عنوان کرد؛

 

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲ هزار و ۵۰۰ انشعاب غیر مجاز آب در استان شناسایی شده است‌.

یاسر اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری ۲ هزار و ۳۰۰ انشعاب آب واگذار شده است، اظهار کرد: همچنین در این مدت ۱۲۰۰ انشعاب فاضلاب در استان واگذار شده است.

به گفته وی از ۲ هزار و ۳۰۰ انشعاب آبی که واگذار شده است ۱۰۰۰ فقره انشعاب غیر مجاز بوده که به انشعاب مجاز تبدیل شده است.

يكشنبه, ۶ خرداد, ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۲
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان در حاشیه بازدید استاندار عنوان کرد؛

 

 

شنبه, ۵ خرداد, ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۷
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ازنا عنوان کرد؛

محسن دهقان پور مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ازنا از شناسایی بیش از ۶۰ انشعاب غیرمجاز آب در سطح شهر و روستاهای ازنا در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

دهقان پور در این مورد گفت: انشعابات غیر مجاز سدی در برابر ارائه خدمات بهینه امور آب و فاضلاب شهرستان ازنا به همشهریان عزیز است، چرا که شبکه آب شهرستان را دچار اختلال می‌کند و مشکلاتی در زمینه میزان مصرف و تولید آب به وجود می‌آورد. علاوه بر این، استفاده کنندگان از انشعابات غیر مجاز  موجب تضییع حقوق سایر شهروندان می شوند.

پنجشنبه, ۳ خرداد, ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۹

با حضور رئیس گروه نظارت و بهره برداری از تصفیه خانه های آب و کارگروه فنی تصفیه خانه های آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور  مشکلات به جا مانده از زمان ساخت  تصفیه خانه آب شرب شهر ازنا که توسط پیمانکار شرکت آب منطقه ای اجرا شده است، بررسی شد.

شنبه, ۲۹ ارديبهشت, ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۷
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان عنوان کرد؛

یاسر اکبریان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان از پایان عملیات اجرایی لایروبی و شستشوی کانال  انتقال آب شرب شهرهای ازنا و الیگودرز که بر اثر بارش های سیل آسا مسدود شده بود خبر داد.

شنبه, ۲۹ ارديبهشت, ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۷
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان عنوان کرد؛

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان  گفت: پیش بینی ما این است که پروژه آبرسانی به ۴۸  روستا شهرستان دلفان تا پایان سال جاری تکمیل شود.

یاسر اکبریان امروز در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به اینکه طرح جهاد  آبرسانی در شهرستان دلفان بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان دلفان  بیشترین جمعیت  روستایی را به خود اختصاص داده برنامه‌های ویژه‌ای برای تامین آب آشامیدنی آنها در دستور کار قرار گرفته است.

جمعه, ۲۸ ارديبهشت, ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۲

آخرین خبرها

ویدئوها

گوشه ای از اقدامات شرکت آبفا برای مقابله با بارندگی های اخیر
رادیو آبفا
هفته دولت
گزارش افزایش مصرف آب درلرستان

تصاویر

اینفوگرافیک جهاد آبرسانی در استان لرستان
طرح جهادآبرسانی درلرستان در قاب دوربین شرکت آب وفاضلاب استان با پیش رفت ۵۷درصدی قسمت اول
جشنواره آب و رسانه وزارت نیرو
کسب گواهینامه بین المللی
گرامیداشت یوم الله بیست ودوم بهمن
جشنواره نخستین واژه (آب)